Pobierz bezpłatne ebook

"Fitmitologia - największe mity branży fitness"

Poznaj 22 najczęściej powielane mity

Pobierz bezpłatny ebook, który pomoże Ci odnaleźć się w gąszczu "fake news"

MailChimp - ebook

Czytając ten poradnik:

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?!

Dla osób, które

zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną i chcą to zrobić w sposób jak najbardziej efektywny

Dla osób, które

mają już doświadczenie treningowe i narzekają na zastój w treningach

Dla osób, które

chcą zdobyć konkretną wiedzę, aby odnaleźć się w gąszczu informacji

O autorze

Jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

Moja praca polega na edukowaniu moich podopiecznych w kwestii świadomych wyborów żywieniowych oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem aktywności fizycznej przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Pracuję z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, jak i z tymi, którzy są doświadczeni, ale potrzebują nowego bodźca treningowego, dzięki czemu mogą szybciej osiągnąć założony cel. W gronie moich podopiecznych znajdują się również wyczynowi sportowcy.

Wykorzystując doświadczenie jestem w stanie maksymalnie skrócić czas osiągnięcia celu oraz poprowadzić podopiecznego tak, aby w przyszłości nie utracił wypracowanych efektów.

Ludzką fizjologią oraz anatomią interesuję się odkąd pamiętam. Chcę pokazać ludziom, że dzięki znajomości podstawowych zagadnień można osiągnąć maksimum efektów wkładając minimum wysiłku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych pokazało mi, że nawet małe zmiany mogą dać duże efekty.

 

Nagłówek o testymonialach na Twój temat lub na temat lead magnet

Daniel to był najlepszy wybór! Ogromna wiedza, którą potrafi wykorzystać podchodząc do każdego indywidualnie przekłada się na wyniki. Z większą kontrolą ciała przyszła też zdecydowana poprawa komfortu życia i przy okazji lepsza sylwetka. Daniel modyfikuje ćwiczenia w trakcie treningu, zwraca uwagę na szczegóły, chętnie tłumaczy, a to wszystko przekłada się na większą świadomość ruchu w codziennych sytuacjach. Poleciłam już wszystkim znajomym, którzy szukają profesjonalisty, a nie trenera od liczenia przysiadów 😉 A to wszystko w pakiecie z poczuciem humoru!

Zofia Kostrzewa

Moja przygoda z treningiem rozpoczela sie kilka lat temu, po probach współpracy z innymi trenerami, cieszę się że w końcu trafiłam na Daniela. Współpracę kontynuujemy od lat. Jedyna osoba, której ufam w kontekście treningu, żywienia i powiązanych z tym tematach. Człowiek z ogromną wiedzą, który potrafi zastosować ja do potrzeb indywidualnego przypadku i celu. Mimo wielu upadkow w drodze do efektow, nigdy nie zostalam sama, wręcz przeciwnie. Studnia wiedzy i ogrom wsparcia mentalnego. Wspólne treningi w pełnym skupieniu, a współpraca online zawsze w stałym kontakcie. Najlepszy trener ever !

Kinga Szymańska

Zaraz minie rok, gdy z powodu pandemii musiałem przerwać współpracę z Danielem. Z perspektywy czasu tylko upewniłem się, jaka to była dobra inwestycja. Inwestycja w swój dobrostan. Treningi z Danielem dodawały mi energii do funkcjonowania, rozrywki – bo lubię rozmowy o czymś, wiedzy – bo ciągle czegoś nowego się uczyłem. Moja kondycja była zadowalająca, bo szedłem na treningi z intencją ogólnego zdrowia. Efektem ubocznym okazała się poprawa wyglądu mojej sylwetki a w związku z tym przyjemność z poczucia bycia bardziej atrakcyjnym. Wzrosło moje poczucie pewności siebie. Wszytko to pod czujnym okiem wymagającego, uważnego specjalisty, pełnego cierpliwości, tolerancji i wyrozumiałości. W domu, samemu, bez regularnych spotkań na siłowni, nie udaje mi się utrzymywać motywacji i systematyczności ćwiczeń. Daniel, trzymaj dla mnie miejsce! Wrócę, gdy tylko będzie to możliwe.

Marek Chudzik

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.