Chcesz zmienić swoje ciało, ale do tej pory nigdy nie ćwiczyłeś/aś i nie wiesz od czego zacząć ?

Zacznij patrzeć na swoją sylwetkę i formę fizyczną z dumą i satysfakcją, dzięki 8 tygodniowemu programowi FITStart

Martwisz się, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki może być zbyt trudne, a wchodząc na siłownię czujesz się zagubiony/a?

Strategia pod tytułem „robię losowe ćwiczenia, byle się ruszać” to męczarnia i planowanie porażki. Stracisz czas i energię na niedziałające metody treningowe co może być frustrujące i demotywujące. Żeby trening na siłowni był dla Ciebie skuteczny i w 100% bezpieczny potrzebujesz odpowiedniego planu i przygotowania organizmu.

Dzięki odpowiednio zaplanowanym ćwiczeniom zaczniesz patrzeć w lustro i dostrzegać zalety swojej sylwetki, a aktywne spędzanie wolnego czasu ze znajomymi przestanie być dla Ciebie wyzwaniem.

Regularne wykonywanie ćwiczeń pomoże Ci zwiększyć swoją wydajność i energię, dzięki czemu będziesz w stanie wykonywać codzienne obowiązki z większą łatwością i skutecznością. Dodatkowo, ćwiczenia pozytywnie wpłyną na Twój wygląd i sylwetkę, co z kolei przyniesie Ci większą satysfakcję i poczucie własnej wartości.

Przemyślany proces, dzięki któremu poprawisz swoją formę i zaczniesz patrzeć w lustro z satysfakcją.
Fitstart to 8 tygodniowy program treningowy metodą 3P.

Stworzony dla osób zapracowanych, które chcą poprawić swoją formę fizyczną.

PODSTAWA

Nauczysz się jak działa Twoje ciała. Dowiesz się, które mięśnie za co odpowiadają, dzięki czemu już od pierwszych treningów zwiększy się świadomość Twojego ciała.

POSTĘP

Nauczysz się podstawowych ruchów, dzięki którym zmienisz swoje ciało

PROGRES

Zaczniesz odpowiednio progresować te ruchy, dzięki czemu Twoje ciało dostanie nowy bodziec do rozwoju.

Chcesz rozpocząć treningi na siłowni, nie tracąc czasu na błędy, które mogą cię dużo kosztować ?

Pracując przez ostatnie lata z osobami, które chcą poprawić swoją formę fizyczną zauważyłem, że większość blokuje nie wiedza na temat tego co robić na siłowni, aby osiągnąć zadowalające efekty.
Dlatego stworzyłem system treningowy, który krok po kroku prowadzi Cię do tego abyś poznał/a swoje ciało i możliwości.

FITStart Metodą 3P to proces, dzięki któremu:

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

O AUTORZE

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

Moja praca polega na edukowaniu moich podopiecznych w kwestii świadomych wyborów żywieniowych oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem aktywności fizycznej przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Pracuję z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, jak i z tymi, którzy są doświadczeni, ale potrzebują nowego bodźca treningowego, dzięki czemu mogą szybciej osiągnąć założony cel. W gronie moich podopiecznych znajdują się również wyczynowi sportowcy.

Wykorzystując doświadczenie jestem w stanie maksymalnie skrócić czas osiągnięcia celu oraz poprowadzić podopiecznego tak, aby w przyszłości nie utracił wypracowanych efektów.

Ludzką fizjologią oraz anatomią interesuję się odkąd pamiętam. Chcę pokazać ludziom, że dzięki znajomości podstawowych zagadnień można osiągnąć maksimum efektów wkładając minimum wysiłku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych pokazało mi, że nawet małe zmiany mogą dać duże efekty.

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

Co zmieni się w twoim życiu po przejściu 8 tygodni programu

CO TAK NAPRAWDĘ DOSTAJESZ DECYDUJĄC SIĘ NA PROGRAM ?

8 tygodniowy plan treningowy w PDF

Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące ćwiczeń na każdy tydzień. Plan uwzględnia różnorodność ćwiczeń oraz ilość powtórzeń, które należy wykonać w trakcie każdej sesji treningowej. Już nie musisz się zastanawiać co i jak robić na treningu.

Wartość 600zł

Karty pracy, które pomogą Ci notować postępy i utrzymać motywacje

Aby ułatwić Ci wdrażanie zmian przygotowałem workbook. Wypełniając go utrzymasz motywacje i będziesz mieć kontrolę nad swoim prochem.

Wartość 100zł

Dostęp do platformy, na której odtworzysz VIDEO z dokładnym omówieniem techniki ćwiczeń

Technikę zalecanych ćwiczeń omawiam w filmach na platformie. Dzięki temu wykonywanie ich będzie dla Ciebie bezpieczne i efektywne.

Wartość 500 zł

Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy, na której możesz zadawać pytania rozwijające Twoje wątpliwości

W specjalnej grupie dla uczestników programu będziesz mieć okazję pochwalić się swoimi efektami, zadać pytania i otrzymać feedback.

Wartość 500zł

+ PREMIUM

60 minutową konsultacje na żywo lub online po przejściu 8 tygodni programu

Po skończeniu programu omówimy 1:1 Twoje postępy. Przeanalizujemy Twoje dalsze cele i ułożymy plan działania, dzięki którym uda Ci się je zrealizować.

Wartość 200zł

12 tygodniowy, indywidualny plan treningowy przygotowany przeze mnie na podstawie konsultacji, dzięki któremu będziesz w stanie kontynuować swój PROCES

Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące ćwiczeń na każdy tydzień. Plan jest dostosowany pod Twoje cele, możliwości i efekty, które udało Ci się wypracować w trakcie 8 tygodniowego planu FitStart.

Wartość 700zł

Co tygodniowy kontakt @ w trakcie indywidualnej współpracy, dzięki czemu będziemy kontrolować Twoje postępy

W trakcie trwania indywidualnej współpracy raz w tygodniu będziemy wymieniać się mejlami. Dzięki temu na bieżąco będziesz otrzymywać wsparcie i odpowiedzi na swoje pytania dotyczące treningu i postępów w osiąganiu celów. Pomoże Ci to utrzymać motywację i przełamywać bariery w czasie treningów co przyniesie długofalowe korzyści dla Twojego zdrowia, sylwetki i kondycji.

Wartość 300zł

PAKIET BASIC

Cena dla Ciebie 179 PLN

PAKIET PREMIUM

Cena dla Ciebie 879 PLN

Wybierz PAKIET i dołącz do programu

Daniel to był najlepszy wybór! Ogromna wiedza, którą potrafi wykorzystać podchodząc do każdego indywidualnie przekłada się na wyniki. Z większą kontrolą ciała przyszła też zdecydowana poprawa komfortu życia i przy okazji lepsza sylwetka. Daniel modyfikuje ćwiczenia w trakcie treningu, zwraca uwagę na szczegóły, chętnie tłumaczy, a to wszystko przekłada się na większą świadomość ruchu w codziennych sytuacjach. Poleciłam już wszystkim znajomym, którzy szukają profesjonalisty, a nie trenera od liczenia przysiadów 😉 A to wszystko w pakiecie z poczuciem humoru!

Zofia Kostrzewa

Zaraz minie rok, gdy z powodu pandemii musiałem przerwać współpracę z Danielem. Z perspektywy czasu tylko upewniłem się, jaka to była dobra inwestycja. Inwestycja w swój dobrostan. Treningi z Danielem dodawały mi energii do funkcjonowania, rozrywki – bo lubię rozmowy o czymś, wiedzy – bo ciągle czegoś nowego się uczyłem. Moja kondycja była zadowalająca, bo szedłem na treningi z intencją ogólnego zdrowia. Efektem ubocznym okazała się poprawa wyglądu mojej sylwetki a w związku z tym przyjemność z poczucia bycia bardziej atrakcyjnym. Wzrosło moje poczucie pewności siebie. Wszytko to pod czujnym okiem wymagającego, uważnego specjalisty, pełnego cierpliwości, tolerancji i wyrozumiałości. W domu, samemu, bez regularnych spotkań na siłowni, nie udaje mi się utrzymywać motywacji i systematyczności ćwiczeń. Daniel, trzymaj dla mnie miejsce! Wrócę, gdy tylko będzie to możliwe.

Marek Chudzik

Moja przygoda z treningiem rozpoczela sie kilka lat temu, po probach współpracy z innymi trenerami, cieszę się że w końcu trafiłam na Daniela. Współpracę kontynuujemy od lat. Jedyna osoba, której ufam w kontekście treningu, żywienia i powiązanych z tym tematach. Człowiek z ogromną wiedzą, który potrafi zastosować ja do potrzeb indywidualnego przypadku i celu. Mimo wielu upadkow w drodze do efektow, nigdy nie zostalam sama, wręcz przeciwnie. Studnia wiedzy i ogrom wsparcia mentalnego. Wspólne treningi w pełnym skupieniu, a współpraca online zawsze w stałym kontakcie. Najlepszy trener ever !

Kinga Szymańska

FAQ

Każde ćwiczenie jest szczegółowo omówione w postaci VIDEO. Dodatkowo dostajesz dożywotni dostęp do grupy uczestników programu gdzie możesz zadawać pytania i rozwiewać swoje wątpliwości

Przez pierwsze 2 fazy programu nie potrzebujesz prawie żadnego sprzętu. Po 2 fazach ( 6 tygodniach) przyda się dostęp do proste siłowni lub zakup prostego sprzętu do domu

Ćwiczenia możesz rozpocząć od razu po opłaceniu dostępu do programu.

Ćwiczenia są tak poukładane że z tygodnia na tydzień będziesz widzieć poprawę swojej postawy. Z większą łatwością będziesz wykonywać codzienne obowiązki, a także zauważysz pozytywne zmiany w swojej sylwetce.
Wprowadzenie świadomych wyborów żywieniowych spotęguje ten efekt.

Program jest tak ustawiony, że każda osoba, nawet tak która przez całą szkołę miała zwolnienie z wf-u sobie poradzi. To program dzięki któremu krok po kroku wzmocnisz swoje ciało, nawet jeśli do tej pory nie ćwiczyłeś/aś.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.